Huvudmeny
TwitterFacebook
Län

Kontakta oss

Young Pilots finns i stora delar av Sverige. Vill du kontakta oss lokalt når du oss bäst på följande adresser:

Blekinge
Ordförande: Oscar Henriksson oscar.henriksson@youngpilots.se

Dalarna
Ordförande: Oskar Berg oskar.berg@youngpilots.se

Jämtland
Ordförande: Ebba Eskilsson ebba@youngpilots.se

Kronoberg
Ordförande: Elias Olastuen elias.olastuen@youngpilots.se

Norrbotten
Ordförande: Elin Josefsson elin@youngpilots.se

Skåne
Ordförande: Hampus Bjerkhagen hampus.bjerkhagen@youngpilots.se

Stockholm
Ordförande: Joakim Svanfeldt joakim@youngpilots.se

Värmland
Ordförande: Cecilia Sandberg cecilia@youngpilots.se

Väst (Alingsås)
Ordförande:  Desiree Staaf desiree@youngpilots.se

Västerås
Ordförande: Albin Sälde  albin@youngpilots.se

 

Hittar du inte ditt län eller bara har en allmän fråga går det bra att kontakta Alice Wallin på nedanstående mail eller via formuläret här nedan.

Kårstaben (Centralt): info@youngpilots.se

Ansvarig för Young Pilots på Kårstaben: Alice Wallin alice.wallin@ffk.se

 

Centrala YP styrelsen:

Alla:

centralastyrelsen@youngpilots.se

Ordförande:

Staffan Eriksson staffan@youngpilots.se

Vice ordförande:

Märta Selander marta@youngpilots.se

Sekreterare:

Felicia Thune felicia@youngpilots.se

Ledamöter:

Emelie Suesom Svensson emelie@youngpilots.se

Johanna Widborg widborg@youngpilots.se

Andreas Eriksson andreas@youngpilots.se

Suppleanter:

Jonas Robért jonas.robert@youngpilots.se

Beatrice Stenkula beatrice@youngpilots.se

Kevin Andersson Linder kevin@youngpilots.se

Isak Bengtsson isak@youngpilots.se

 

Kontaktformulär (om inget av ovanstående passar):

Kontrollfråga:
5 + 6 =