Huvudmeny
TwitterFacebook
Län

Kontakta oss

 

Young Pilots finns i stora delar av Sverige. Vill du kontakta oss lokalt når du oss bäst på följande adresser:

Blekinge
Ordförande: Oscar Henriksson, oscar.henriksson@youngpilots.se

Dalarna
Ordförande: Oskar Berg, oskar.berg@youngpilots.se

Halland
Ordförande: Edvin Vitkevicius, edvin.vitkevicius@youngpilots.se

Kronoberg
Ordförande: Erik Corshammar, erik.corshammar@youngpilots.se

Norra Sverige
Ordförande: Anton Johansson, anton.johansson@youngpilots.se

Skåne
Ordförande: Benjamin Annerfeldt, benjamin.annerfeldt@youngpilots.se

Stockholm
Ordförande: Joakim Svanfeldt, joakim@youngpilots.se

Uppsala
Ordförande: Arad Tajik, arad.tajik@youngpilots.se

Väst
Ordförande: Felix Brander, felix.brander@youngpilots.se

Västerås
Ordförande: Albin Sälde, albin@youngpilots.se

Östergötland
Ordförande: Pontus Lindblom, pontus.lindblom@youngpilots.se

 

Hittar du inte ditt län eller har en allmän fråga går det bra att kontakta Staffan Eriksson på nedanstående mail eller via formuläret här nedan.

Kårstaben (Centralt): info@youngpilots.se

Ansvarig för Young Pilots på Kårstaben: Staffan Eriksson, staffan@youngpilots.se

 

Young Pilots centrala styrelse:

Ordförande:
Isak Bengtson, isak@youngpilots.se

Vice ordförande:
Kevin Andersson Linder, kevin@youngpilots.se

Sekreterare:
Felicia Thune, felicia@youngpilots.se

Ledamöter:
Felix Jansson, felix.jansson@youngpilots.se
Elin Josefsson, elin@youngpilots.se
Marcus Teveborg, marcus.teveborg@youngpilots.se

Suppleanter:
Sara Valleräng, sara.vallerang@youngpilots.se
Staffan Eriksson, staffan.eriksson@ffk.se
Gustaf Corshammar, gustaf.corshammar@youngpilots.se
Klara Öberg, klara.oberg@youngpilots.se

Mentorer för respektive län:
Blekinge, Sara Valleräng
Dalarna, Felix Jansson
Halland, Klara Öberg
Kronoberg, Kevin Andersson Linder
Norra Sverige, Elin Josefsson
Skåne, Gustaf Corshammar
Stockholm, Märta Selander
Uppsala, Felix Jansson
Väst, Marcus Teveborg
Västerås, Felicia Thune
Östergötland, Felicia Thune

Kontaktformulär (om inget av ovanstående passar):

Kontrollfråga:
9 + 7 =